0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Pro League
Shams Azar Qazvin
-
-
Perspolis Teheran
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Esteghlal Tehran
-
-
Gol Gohar
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Aluminium Arak
-
-
Sepahan
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Tractor Sazi FC
-
-
Malavan
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Foolad Khuzestan FC
-
-
Paykan
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Mes Rafsanjan
-
-
Esteghlal Khuzestan
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Zob Ahan
-
-
Sanat Naft
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Havadar SC
-
-
Nassaji Mazandaran
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
-
-
IF Elfsborg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Atletico Tucuman
۱
۱
Platense
Finished
۰۳:۳۰
Union Santa Fe
۲
۰
Barracas Central
Finished
۰۱:۳۰
Tanzania
Premier League
Simba SC
۲
۰
Jkt Tanzania
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union
۰
۰
Kinondoni MC FC
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۲
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Young Africans
۴
۱
Tanzania Prisons
Finished
۱۶:۳۰
Ihefu FC
۵
۱
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Mashujaa FC
۳
۰
Dodoma
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۳
۲
Tabora United (Kitayosce)
Finished
۱۶:۳۰
Geita Gold FC
۰
۲
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie - Playoff
NAC Breda
-
-
Excelsior Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Chile
Primera B
Barnechea
۰
۰
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۱:۳۰
San Marcos de Arica
۱
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۴:۰۰
Ecuador
Serie A
Libertad FC
۰
۰
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
۲
۰
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۱:۳۰
Royal Pari
۲
۲
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۳۰
Australia
FFA Cup
Perth
۳
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۴:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۲
Western Knights SC
Finished
۱۴:۳۰
Caroline Springs George Cross
۱
۱
Altona City
Finished
۱۲:۴۵
Sydney Olympic FC
۱
۳
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Darwin Olympic
۱
۳
Darwin Hearts
Finished
۱۳:۱۵
Ashfield SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۵:۰۰
Inter Lions FC
۱
۵
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۰۰
Perth RedStar FC
۲
۰
Rockingham City
Finished
۱۴:۴۵
Saudi Arabia
Division 1
Al-Quadisiya
-
-
Al-Safa FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
AL Ain
۲
۲
Al Najma (SAUD)
Finished
۱۷:۰۰
Ohod Madinah
۱
۰
Al Taraji
inprogress
۱۸:۴۵
Al Kholood
-
-
Al Adalah
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Faisaly Harmah
-
-
Al-Orubah
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Jandal
۱
۴
Jeddah Club
inprogress
۱۸:۵۰
Al Qaisumah
-
-
Hajer
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
Peru
Liga 2
Santos FC de Ica
۲
۲
CD Universidad San Martin de Porres
Finished
۰۰:۰۰
Morocco
Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FAR Rabat
-
-
Jeunesse Sportive Soualem
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
RSB Berkane
-
-
Chabab Mohammedia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
WAC Wydad Casablanca
-
-
Olympique de Safi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
-
-
Renaissance Zemamra
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
-
-
Fath Union Sportive Rabat
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Algeria
Ligue 2
AS Khroub
۰
۰
USM Annaba
inprogress
۱۸:۳۰
AS Ain M'lila
۱
۰
JS Bordj Menaiel
inprogress
۱۸:۳۰
HB Chelghoum Laid
۱
۲
Olympique Akbou
inprogress
۱۸:۳۰
MSP Batna
۱
۰
MC El Eulma
inprogress
۱۸:۳۰
ES Mostaganem
۱
۰
ASM Oran
inprogress
۱۸:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۰
۰
CA Batna
inprogress
۱۸:۳۰
SKAF Khemis Miliana
۰
۰
GC Mascara
inprogress
۱۸:۳۰
IB Khemis El Khechna
۰
۰
Olympique Magrane
inprogress
۱۸:۳۰
Olympique Medea
۰
۱
Temouchent
inprogress
۱۸:۳۰
JSM Tiaret
۱
۰
MCB Oued Sly
inprogress
۱۸:۳۰
USM El Harrach
۱
۰
MO Constantine
inprogress
۱۸:۳۰
RC Arba
۰
۰
SC Mecheria
inprogress
۱۸:۳۰
RB Ouargla
۲
۰
NRB Telaghema
inprogress
۱۸:۳۰
ESM Kolea
۳
۲
Js Ghir Abadla
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۱
۲
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Romania
U19 League
Unirea Alba Iulia U19
۱
۲
CS Dinamo Bucuresti U19
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Gwangju FC
۰
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Gimcheon Sangmu FC
۰
۰
FC Seoul
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۳
۱
Capalaba U23
Finished
۱۱:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Rustavi
۰
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۲
۰
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Shturm Sartichala
۰
۰
FC Spaeri
inprogress
۱۹:۳۰
Kolhketi Khobi
۲
۱
Aragvi Dusheti
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Independiente FBC
۲
۱
Resistencia SC
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Colegiales
-
-
Deportivo Santani
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
San Martin De Burzaco
۰
۰
Argentino Quilmes
Finished
۰۲:۳۰
Finland
Ykkosliiga
SJK Akatemia
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
inprogress
۱۹:۰۰
Malaysia
MFL Cup U23
Sabah FA U23
۲
۳
Perak II
Finished
۱۵:۴۵
Terengganu II U23
۴
۰
Polis Di-Raja Malaysia U23 (PDRM)
Finished
۱۲:۴۵
Johor Darul Takzim II U23
۲
۱
Sri Pahang U23
Finished
۱۵:۴۵
Brazil
Serie B
Coritiba FBC
۳
۰
Operario PR
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo SP
۰
۱
Novorizontino SP
Finished
۰۳:۳۰
Avai
۲
۰
Goias EC
Finished
۰۴:۰۰
Estonia
Meistriliiga
JK Nomme Kalju
-
-
JK Nomme United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Kuressaare
۲
۰
Parnu JK Vaprus
inprogress
۱۸:۳۰
Austria
Bundesliga
TSV Hartberg
-
-
FK Austria Wien
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Camden Tigers SC
۰
۲
Inner West Hawks
Finished
۱۳:۰۰
Mounties Wanderers
۴
۰
Sydney University SFC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Bayside United
۲
۱
Taringa Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Magic United TFA
۶
۰
Grange Thistle SC
Finished
۱۳:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Lujan Reserves
۴
۱
General Lamadrid Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Excursionistas Reserves
۲
۰
Villa Dalmine Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Acassuso Reserves
۰
۰
Sacachispas Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Deportivo Paraguayo Reserves
۱
۲
Yupanqui Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Puerto Nuevo Reserves
۰
۰
Deportivo Espanol Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Central Ballester Reserves
۱
۱
Real Pilar Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Indonesia (W)
۵
۱
Singapore (W)
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Southside Eagles
۱
۳
Capalaba
Finished
۱۳:۳۰
Lithuania
Cup
FK Babrungas Plunge
۱
۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۱۸:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
-
-
FK Ekranas
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Gagra
۲
۰
FC Iberia 1999
inprogress
۱۹:۳۰
FC Telavi
۰
۰
FC Samtredia
inprogress
۱۹:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۱
۳
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
New Lambton
۱
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Zanzibar
Premier League
New City FC
۰
۱
KMKM
Finished
۱۶:۴۵
Norway
3. Division avd. 4
Trygg/Lade
۰
۰
Stabaek IF II
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Superettan
Degerfors IF
-
-
Varbergs BoIS FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۰
۲
Bole Sub City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dire Dawa (W)
۱
۱
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
Latvia
Virsliga
Valmieras FK
۲
۰
FK Jelgava
inprogress
۱۸:۳۰
BFC Daugava Daugavpils
۰
۰
FK Auda
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Primera Nacional
CA Defensores de Belgrano
۰
۲
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۰:۳۰
Temperley
۱
۳
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۴۰
United States
National Premier Soccer League
Minnesota Blizzard
۱
۱
Sioux Falls Thunder FC
Finished
۰۳:۳۰
Grove Soccer United
۱
۲
Dmv Elite FC
Finished
۰۲:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۴
۰
OshMU Aldier
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Smouha
-
-
La Viena FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Masr (ZED)
-
-
El Dakhleya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۱
۰
Makadi FC
Finished
۱۷:۳۰
Norway
1. Division
IK Start Kristiansand
-
-
Sogndal IL
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Colombia
Regional League
Atletico Nacional Medellin Reserves
۴
۲
Lula FC
Finished
۱۷:۰۰
Algeria
Youth League
IRB Ouargla U21
۴
۶
NRB Teleghma U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Arba U21
۵
۳
SC Mecheria U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۲
۲
Olympique Magrane U21
Finished
۱۳:۳۰
JSM Tiaret U21
۳
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۲
۴
Temouchent U21
Finished
۱۳:۳۰
USM El Harrach U21
۱
۲
MO Constantine U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۲
۱
ASM Oran U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۱
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
Germany
2. Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
SV Wehen Wiesbaden
-
-
SSV Jahn Regensburg
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
EC Bahia U20
-
-
Sao Paulo FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portugal
Taca Revelacao U23
Braga U23
-
-
Estoril U23
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Frigg
-
-
Mjoendalen 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Asker Fotball
-
-
Skeid 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bhutan
Premier League
Tsirang
۰
۲
Paro FC
Finished
۱۳:۳۰
Mongolia
Cup
Khoromkhon Klub
۲
۱
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۳۰
FC Ulaanbaatar
۲
۱
Khovd
Finished
۱۱:۳۰
Italy
Serie C
Avellino
-
-
Vicenza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Carrarese
-
-
Benevento
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Porcinos FC (VII)
-
-
Muchachos (VII)
Finished
۰۱:۳۰
Murash FC (VII)
-
-
Raniza (VII)
Finished
۰۴:۳۰
FIVE FC (VII)
-
-
Kunisports (VII)
Finished
۰۰:۳۰
Olimpo United (VII)
-
-
Furia FC (VII)
Finished
۰۳:۳۰
Austria
Landesliga
Union Henndorf
۱
۱
UFV Thalgau
inprogress
۱۹:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
-
-
Sportunion Mauer
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Norway
NM Cup U19
Vidar U19
-
-
Haugesund U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Landesliga
FC Huchting
-
-
ATS Buntentor
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SpVgg Quierschied
-
-
TSG Pfeddersheim
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Finland
Kolmonen
Narpes Kraft II
۰
۱
FF Jaro II
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
1. FC Eintracht Bamberg
-
-
TSV Buchbach
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
North Macedonia
League Women
ZFK Top Gol (W)
۶
۰
ZFK Vardar (W)
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Primera Division
General Caballero JLM
۱
۰
2 de Mayo
Finished
۰۳:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Tolka Rovers AFC
-
-
Liffey Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Brazil
Serie D
Trem AP
۳
۱
Rio Branco AC
Finished
۰۲:۴۵
Mexico
Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۳
۱
Club America (W)
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL League Two
Ventura County Fusion
۵
۰
Coachella FC
Finished
۰۳:۳۰
Poland
University League
Politechnika Lodz
۴
۰
Politechnika Warszawa
Finished
۱۲:۰۰
Paraguay
Primera Division Reserve
General Caballero Reserve
۱
۲
2 de Mayo Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Uzbekistan
Pro League
FC Dustlik
۱
۲
PFC Shurtan
Finished
۱۵:۳۰
FK Kokand 1912
۱
۲
PFK Aral
Finished
۱۶:۳۰
Xorazm Urganch
۰
۱
FK Buxoro
Finished
۱۶:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Naft
-
-
Karbala FC
Finished
۱۸:۳۰
Al-Najaf
-
-
Zakho
Finished
۱۸:۳۰
AL Zawraa SC
-
-
Al Minaa
Finished
۱۸:۳۰
Al-Karkh
۰
۰
Amanat Baghdad SC
Finished
۱۸:۳۰